kom. 577 761 183

             85 732 22 58

podlaski@pzd.pl www.pzdpodlaski.pl

Polski Związek Działkowców        ul. Ciołkowskiego 2/5      Okręgowy  Zarząd   Podlaski                    15-245   Białystok     

 

        UWAGA - wjazd na parking od ul. Mickiewicza     

Białystok - Łomża - Suwałki

Polski Związek Działkowców

Okręgowy Zarząd Podlaski

Ankieta – strategia Białegostoku na dekadę -21.12.20

   Zachęcamy wszystkich działkowców z Białegostoku do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej kierunków rozwoju miasta w latach 2021-2030. Władze Miasta postanowiły wziąć pod uwagę opinię mieszkańców w zakresie aktualnych i przyszłych potrzeb Białegostoku i między innymi na tej podstawie opracować strategię rozwoju. 

Jest to idealna okazja do pokazania władzom Miasta, jak ważną rolę w przestrzeni miejskiej odgrywają rodzinne ogrody działkowe oraz uświadomienia, że potrzebny jest ich dalszy rozwój oraz rozbudowa. Od kilku lat w Białymstoku systematycznie zmniejsza się ilość działek w ROD, a także samych ROD, jednakże zainteresowanie nabyciem prawa do działki nie maleje. Wręcz przeciwnie - z roku na rok zgłasza się do nas coraz więcej osób zainteresowanych ogrodnictwem działkowym.

W ankiecie można wziąć udział aż do końca grudnia. Zachęcamy więc wszystkich, którym leży na sercu dobro ROD - nie tylko działkowców - do wypełnienia ankiety, o której mowa powyżej i wpisania w niej - jako jednego z priorytetów - rozwoju rodzinnych ogrodów działkowych. Powyższe oczywiście nie oznacza, że ankietowany nie będzie mógł wskazać także innych, jego zdaniem istotnych aspektów rozwoju miasta. W każdym z pytań istnieje możliwość zaznaczenia kilku odpowiedzi, a nawet dopisania innych, wedle własnego uznania.

 

Więcej na temat ankiety można dowiedzieć się klikając TUTAJ.

 


 

19 marca 2021

Powrót na stronę główną