Białystok - Łomża - Suwałki

Polski Związek Działkowców

Okręgowy Zarząd Podlaski

Czy działkowiec może zamontować furtkę w ogrodzeniu? (sprawy z dyżurów telefonicznych) - 22.11.2018

 Zgodnie z ustawą o ROD, na terenie ROD może znajdować się majątek, stanowiący własność działkowca (art. 30 ust. 2) oraz majątek stanowiący własność stowarzyszenia ogrodowego, w tym PZD (art.  11 ust. 3). 

 

CZYTAJ DALEJ

 


 

31 stycznia 2019

Powrót na stronę główną

kom. 577 761 183

             85 732 22 58

podlaski@pzd.pl www.pzdpodlaski.pl

Polski Związek Działkowców        ul. Ciołkowskiego 2/5      Okręgowy  Zarząd   Podlaski          15-245   Białystok     UWAGA - wjazd na parking od ul. Mickiewicza