kom. 577 761 183

             85 732 22 58

podlaski@pzd.pl www.pzdpodlaski.pl

Polski Związek Działkowców        ul. Ciołkowskiego 2/5      Okręgowy  Zarząd   Podlaski                    15-245   Białystok     

 

        UWAGA - wjazd na parking od ul. Mickiewicza     

Białystok - Łomża - Suwałki

Polski Związek Działkowców

Okręgowy Zarząd Podlaski

Instruktorzy ogrodnictwa o zimnej aurze na działkach w audycji Radia Białystok - 17.05.2017

 

Irena Kwaczeniuk i Jan Grabowski, fot. Marcin Gliński W związku z zaskakującą jak na tę porę roku aurą wiele osób uprawiających ogródki boi się o swoje rośliny i przyszłe plony. W poświęconej przymrozkom i zalaniom audycji "Ekosfera" w Radiu Białystok, wzięli udział podlascy instruktorzy ogrodnictwa - Pani Irena Kwaczeniuk oraz Pan Jan Grabowski. Serdecznie zapraszamy do jej wysłuchania!

 

POSŁUCHAJ AUDYCJI

 


 

 Setki tysięcy złotych na inwestycje w łomżyńskich ogrodach - 16.05.2017

 Przełom kwietnia i maja to u działkowców czas nie tylko na wiosenne porządki i sadzenie pierwszych rabatek. To także okres walnych zebrań sprawozdawczych, na których podejmowane są najważniejsze decyzje dla funkcjonowania ogrodu, jego finansów i planów inwestycyjnych. Przyjrzeliśmy się jakie inwestycje planują przeprowadzić łomżyńscy działkowcy w bieżącym roku.

 

CZYTAJ DALEJ NA XLOMZA.PL

 


 

 „Sprzedaż” działki a podatek dochodowy od osób fizycznych - 15.05.2017

 Do Krajowej Rady PZD napływają liczne zapytania działkowców na temat podatku dochodowego od osób fizycznych, a w szczególności: czy przy „sprzedaży” działki w ROD od ceny uzyskanej w wyniku przeniesienia dzierżawy działkowej i sprzedaży nasadzeń i naniesień należy odprowadzić podatek dochodowy od osób fizycznych?  

 

CZYTAJ DALEJ

 


 

 Pieniądze dla suwalskich ROD - 15.05.2017

 Urząd Miasta w Suwałkach dofinansuje inwestycje w Rodzinnych Ogrodach Działkowych. 93 tys. złotych dostanie w sumie sześć ogrodów działających na terenie miasta. Wnioski złożone przez ROD-y rozpatrywała specjalnie powołana komisja, która zdecydowała, że pieniądze dostaną wszystkie ogrody działające na terenie Suwałk. Zgodnie z prawem ratusz może dofinansować 50-proc. inwestycji.

 

CZYTAJ DALEJ

 


 

 

28 sierpnia 2017

Powrót na stronę główną