kom. 577 761 183

             85 732 22 58

podlaski@pzd.pl www.pzdpodlaski.pl

Polski Związek Działkowców        ul. Ciołkowskiego 2/5      Okręgowy  Zarząd   Podlaski                    15-245   Białystok     

 

        UWAGA - wjazd na parking od ul. Mickiewicza     

Białystok - Łomża - Suwałki

Polski Związek Działkowców

Okręgowy Zarząd Podlaski

Miasto Białystok przystępuje do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu, na którym znajduje się m.in. ROD "Plażowy" w Białymstoku - 22.01.2019

 

 W Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Białystok pojawiło się obwieszczenie z dn. 17 stycznia 2019 r. o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części osiedla Dojlidy i Skorupy w Białymstoku, w rejonie ulic Dojlidy Fabryczne i Ks. S. Suchowolca.  Na obszarze, który ma być objęty przedmiotowym planem, znajduje się także ROD "Plażowy".

Okręg Podlaski, mając na uwadze to, jak istotne jest ujęcie ogrodu w sporządzanym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, zwraca się do wszystkich działkowców z ROD "Plażowy", a także i pozostałych członków PZD, o złożenie stosownych wniosków do projektu planu.

Zgodnie z obwieszczeniem, wnioski można składać zarówno za pomocą poczty tradycyjnej, jak i elektronicznej oraz ustnie do protokołu, w terminie do 13 lutego 2019 r.

Ze szczegółami można zapoznać się klikając TUTAJ.

 


 

06 marca 2019

Powrót na stronę główną