kom. 577 761 183

             85 732 22 58

podlaski@pzd.pl www.pzdpodlaski.pl

Polski Związek Działkowców        ul. Ciołkowskiego 2/5      Okręgowy  Zarząd   Podlaski                    15-245   Białystok     

 

        UWAGA - wjazd na parking od ul. Mickiewicza     

Białystok - Łomża - Suwałki

Polski Związek Działkowców

Okręgowy Zarząd Podlaski

OZ Podlaski na Jarmarku "Kresowy Ogród" - 18.09.2018

 

 W dniach 8 i 9 września na placu przed Teatrem Dramatycznym w Białymstoku odbył się Jarmark „Kresowy ogród”. Działkowicze i miłośnicy ogrodów mogli tu kupić kwiaty, krzewy, drzewka ozdobne i owocowe oraz wiele innych atrakcji. Jarmark „Kresowy ogród” odbył się już po raz trzeci. 
Na zaproszenie organizatorów Okręgowy Zarząd Podlaski PZD zorganizował własne stanowisko na którym zaprezentowano wystawę zdjęć z życia ogrodu oraz wyroby artystyczne działkowiczów  ROD „27 Lipca”. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się punkt doradztwa ogrodniczego prowadzony przez krajowych doradców fachowych. Oprócz porad i konsultacji rozdawano wydawnictwa i ulotki z poradami w sprawie ochrony roślin, zagospodarowania chwastów broszury „Zanieczyszczenia środowiska a rodzinne ogrody działkowe” oraz inne wydawnictwa związkowe. 
Za sprawną organizację i przygotowanie stanowiska wystawowego i punktu konsultacyjnego serdecznie dziękuję prezesom ROD paniom: Lucynie Zajkowskiej i Irenie Kwaczeniuk, oraz instruktorom krajowy  panom: Czesławowi Kryszkiewiczowi i Dionizemu Kołęckiemu.

 

 

PREZES            
OZP PZD          
 Andrzej Bojko

 


 

08 listopada 2018

Powrót na stronę główną