kom. 577 761 183

             85 732 22 58

podlaski@pzd.pl www.pzdpodlaski.pl

Polski Związek Działkowców        ul. Ciołkowskiego 2/5      Okręgowy  Zarząd   Podlaski                    15-245   Białystok     

 

        UWAGA - wjazd na parking od ul. Mickiewicza     

Białystok - Łomża - Suwałki

Polski Związek Działkowców

Okręgowy Zarząd Podlaski

Pierwsze posiedzenie Kolegium Prezesów w Suwałkach - 08.02.2018

 

Po naradzie szkoleniowej przed walnymi zebraniami zorganizowanej dla zarządów ROD i członków zespołu do spraw obsługi walnych zebrań w rejonie suwalskim, która miała miejsce w dn. 30 stycznia 2018 r., przy udziale Prezesa OZ Podlaskiego PZD Andrzeja Bojko, odbyło się pierwsze posiedzenie Kolegium Prezesów w Suwałkach.

Składające się z sześciu ogrodów Kolegium, na swojego Przewodniczącego jednogłośnie wybrało Prezesa Zarządu ROD im. Jaćwingów Pawła Podleśnego. Jego zastępcą został Prezes Zarządu ROD "Malwa" Józef Demiańczuk, a Sekretarzem Prezes Zarządu ROD "Borówka" Danuta Brzezińska.

Suwalskie Kolegium czeka wiele pracy, związanej m. in. z kolejną transzą dotacji z budżetu miejskiego. Prezesi ogrodów znajdujących się w Suwałkach, jeszcze przed powstaniem Kolegium, już nie raz pokazywali, że potrafią ze sobą doskonale współpracować i dzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie funkcjonowania ogrodów.

 


 

05 marca 2018

Powrót na stronę główną