Białystok - Łomża - Suwałki

Polski Związek Działkowców

Okręgowy Zarząd Podlaski

Projekt ROD 27 Lipca ma szansę na fundusze z Budżetu Obywatelskiego 2018 - 16.10.2017

 

Znalezione obrazy dla zapytania budżet obywatelski białystok 2018 OZ Podlaski prosi wszystkich białostockich działkowców, a także pozostałych mieszkańców Białegostoku, o wsparcie zgłoszonego przez ROD "27 Lipca" w Białymstoku projektu budowy parkingu przy ul. 42 Pułku Piechoty. Dzięki oddanym głosom, projekt może mieć szansę na realizację ze środków Budżetu Obywatelskiego na 2018 r.  Z samym projektem można zapoznać się klikając TUTAJ.

 

Jak głosować?

 

Projekt zgłoszony przez ROD "27 Lipca" znajduje się w kategorii projektów osiedlowych i został oznaczony numerem 15. Aby móc na niego zagłosować należy kliknąć TUTAJzapoznać się z umieszczoną na górze krótką instrukcją oraz uzupełnić swoje dane. 

Następnym krokiem jest odszukanie projektu ROD "27 Lipca". W pierwszej kolejności wymienione są projekty ogólnomiejskie, dopiero pod nimi znajduje się lista projektów osiedlowych. Należy odszukać propozycje dotyczące osiedla Wygoda i projekt oznaczony jako OS.15 i następnie go zaznaczyć.

Po dokonaniu wyboru należy przejść na dół strony i zatwierdzić wprowadzone przez nas dane poprzez kliknięcie przycisku "wyślij".

 

OZ Podlaski przypomina, że głosując na projekt ROD "27 Lipca", można równocześnie oddać głos na jeden z projektów ogólnomiejskich i jeszcze jeden z osiedlowych.

 

Prosimy o wsparcie ROD "27 Lipca" !

 


 

06 grudnia 2017

Powrót na stronę główną

kom. 577 761 183

             85 732 22 58

podlaski@pzd.pl www.pzdpodlaski.pl

Polski Związek Działkowców        ul. Ciołkowskiego 2/5      Okręgowy  Zarząd   Podlaski                    15-245   Białystok     

 

        UWAGA - wjazd na parking od ul. Mickiewicza