Białystok - Łomża - Suwałki

Polski Związek Działkowców

Okręgowy Zarząd Podlaski

Przegląd informacji medialnych o działkowcach i ogrodach - 17.03.2017

 W najnowszym przeglądzie prasy m.in.: o planowanych inwestycjach ogrodowych w Biłgoraju, Nowej Dębie, Świeciu, Sulnówku, Chełmży i Ostrowie Wielkopolskim, o spotkaniu dotyczącym współpracy ROD z częstochowskim samorządem, o mieszkańcach Kołobrzegu, którzy starają się o utworzenie na ich osiedlu ogrodów działkowych, o wolnych działkach w Wałbrzychu, o planach rozwoju miast, które zakładają likwidację ogrodów w Gdańsku, Szczecinie czy Wrocławiu, a także wiele innych ciekawych informacji. Zachęcamy do czytania.

 

CZYTAJ DALEJ

 


 

 Terminy walnych zebrań - 15.03.2017

calendar, organizer iconOZ Podlaski prosi Zarządy ROD, które do tej pory tego nie uczyniły, o niezwłoczne zgłoszenie w biurze OZP PZD planowanego terminu walnego zebrania. O upewnienie się, czy terminy obsługiwanych walnych zebrań zostały podane do wiadomości Okręgu, są również proszone osoby wyznaczone do ich obsługi. 

 


 

 Blaski i cienie życia działkowców. Zmniejszą im opłaty, ale zabiorą część terenów -14.03.2017

Białystok OnlinePo kilku latach zamieszania miasto zmniejszyło działkowcom opłaty za wywóz śmieci. Jednak przez inwestycje drogowe musieli oni oddać część terenów w różnych częściach Białegostoku.

 

CZYTAJ DALEJ NA BIALYSTOKONLINE.PL

 

19 lipca 2017

Powrót na stronę główną

kom. 577 761 183

             85 732 22 58

podlaski@pzd.pl www.pzdpodlaski.pl

Polski Związek Działkowców        ul. Ciołkowskiego 2/5      Okręgowy  Zarząd   Podlaski                    15-245   Białystok     

 

        UWAGA - wjazd na parking od ul. Mickiewicza