kom. 577 761 183

             85 732 22 58

podlaski@pzd.pl www.pzdpodlaski.pl

Polski Związek Działkowców        ul. Ciołkowskiego 2/5      Okręgowy  Zarząd   Podlaski                    15-245   Białystok     

 

        UWAGA - wjazd na parking od ul. Mickiewicza     

Białystok - Łomża - Suwałki

Polski Związek Działkowców

Okręgowy Zarząd Podlaski

Rozpoczął się przegląd działek i ogrodów zgłoszonych do konkursu okręgowego "Wzorowa działka 2019 roku" oraz "Rodzinny Ogród Działkowy 2019 roku". - 17.07.2019

 

 9 lipca okręgowa komisja konkursowa rozpoczęła swoją pracę od wizyty w malowniczych i deszczowych Suwałkach, dokonując przeglądu działek zgłoszonych do konkursu "wzorowa działka 2019 roku". Mieliśmy przyjemność gościć w ROD im. Jaćwingów, ROD "Malinka", ROD "Borówka" oraz ROD "Malwa" - który to ogród zgłosił się również do konkursu 'Rodzinny Ogród Działkowy roku 2019". 

Następnego dnia przywitał nas zarząd ROD "Dojlidy" w Białymstoku, prezentując swoją kandydaturę na wzorową działkę, która wyróżnia się wyjątkowymi formami starannie strzyżonych drzewek i krzewów.

Prezes ROD im. Piasta Kołodzieja w Białymstoku z dumą oprowadził komisję po ogrodzie, który aspiruje do tytułu najlepszego ROD 2019 roku w okręgu Podlaskim.

Z niecierpliwością wyczekujemy wizyt w kolejnych ogrodach: ROD "Aster" w Łomży, "Pszczółka" w Wys. Mazowieckim, ROD im. Adama Mickiewicza , "Żwirki i Wigury", "Wojska Polskiego", "Pietrasze", "Wygoda", im. W. Wysockiego w Białymstoku oraz ROD im. Elizy Orzeszkowej w Czarnej Białostockiej.

 

 

Filip Roman                                  
Instruktor ds. Ogrodnictwa

 


 

25 września 2019

Powrót na stronę główną