Sekretariat

tel. 577 761 183 / 85 732 22 58

podlaski@pzd.pl

 

 

Ośrodek Finansowo Księgowy

tel. 694 757 251

ofkpodlaski@pzdpodlaski.pl

Polski Związek Działkowców 

Okręgowy Zarząd Podlaski

 

ul. K. Ciołkowskiego 2/5

15 - 245 Białystok

wjazd od ul. Mickiewicza

 Jak dojechać?

O nas

Dla zarządów ROD

Ogłoszenia

Z życia Okręgu

Porady prawne

Porady ogrodnicze

Komisja Rewizyjna

Szkolenia

Kontakt

projekt strony:  Filip Roman

Zachęcamy wszystkich działkowców z Białegostoku do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej kierunków rozwoju miasta w latach 2021-2030.

 

Władze Miasta postanowiły wziąć pod uwagę opinię mieszkańców w zakresie aktualnych i przyszłych potrzeb Białegostoku i między innymi na tej podstawie opracować strategię rozwoju. 


Jest to idealna okazja do pokazania władzom Miasta, jak ważną rolę w przestrzeni miejskiej odgrywają rodzinne ogrody działkowe oraz uświadomienia, że potrzebny jest ich dalszy rozwój oraz rozbudowa. Od kilku lat w Białymstoku systematycznie zmniejsza się ilość działek w ROD, a także samych ROD, jednakże zainteresowanie nabyciem prawa do działki nie maleje. Wręcz przeciwnie - z roku na rok zgłasza się do nas coraz więcej osób zainteresowanych ogrodnictwem działkowym.


W ankiecie można wziąć udział aż do końca grudnia. Zachęcamy więc wszystkich, którym leży na sercu dobro ROD - nie tylko działkowców - do wypełnienia ankiety, o której mowa powyżej i wpisania w niej - jako jednego z priorytetów - rozwoju rodzinnych ogrodów działkowych. Powyższe oczywiście nie oznacza, że ankietowany nie będzie mógł wskazać także innych, jego zdaniem istotnych aspektów rozwoju miasta. W każdym z pytań istnieje możliwość zaznaczenia kilku odpowiedzi, a nawet dopisania innych, wedle własnego uznania.
 
Więcej na temat ankiety można dowiedzieć się klikając TUTAJ.

 


 

21 grudnia 2020

Ankieta – strategia Białegostoku na dekadę

Okręg Podlaski PZD

Strona główna

Wszystkie ogłoszenia

Najnowsze ogłoszenia

Okręg Podlaski Polskiego Związku Działkowców

                                              Polski Związek Działkowców

     Menu

       OKRĘG PODLASKI