OKRĘG PODLASKI

     MENU

                                             Polskiego Związku Działkowców

Okręg Podlaski Polskiego Związku Działkowców

Najnowsze ogłoszenia

Wszystkie ogłoszenia

Strona główna

Okręg Podlaski PZD

Konsultacje przedstawicieli Okręgu Podlaskiego w Oddziale Regionalnym ARiMR w sprawie programu grantowego “Rozwój zielonej infrastruktury poprzez wsparcie ogrodów zielonych”.

20 czerwca 2022

W dniu 20 czerwca prezes Okręgowego Zarządu Podlaskiego PZD wraz z inspektorem ds terenowo prawnych oraz instruktorem ds ogrodniczych odbyli spotkanie konsultacyjne z przedstawicielami Oddziału Regionalnego ARiMR w biurze powiatowym agencji w Białymstoku.

 

Wspólnie omówiono kwestie dotyczące podstawowego oraz dodatkowego zakresu inwestycji możliwych do finansowania z programu grantowego na podstawie zebranych wcześniej informacji od Zarządów ROD wyrażających chęć ubiegania się o dotacje.

 

Wyjaśniono też pewne wątpliwości dotyczące sposobu kwalifikowania kosztów, min. w zakresie kosztów pośrednich oraz kosztów przygotowania dokumentacji technicznej. 

Omówiono zagadnienia związane z kryteriami technicznymi oraz merytorycznymi a także kryteria przyznawania punktów dla poszczególnych projektów.

 

Ustalono sposoby komunikacji między pracownikami biura OZP PZD a pracownikami ARiMR w celu sprawnego przygotowywania i składania wniosków o dofinansowanie inwestycji w ROD. 

 

Wszystkie Zarządy ROD, które ustaliły już planowany zakres inwestycji do realizacji na terenie ogólnym ogrodu oraz znają szacowany ich koszt zapraszamy do kontaktu z biurem OZP PZD w Białymstoku. Udzielimy wszelkiego wsparcia merytorycznego na temat procedury ubiegania się o dofinansowanie oraz przygotowania niezbędnej dokumentacji. 

 

Filip Roman

instruktor ds ogrodniczych

 

 


 

projekt strony:  Filip Roman

Kontakt

Szkolenia

Komisja Rewizyjna

Porady ogrodnicze

Porady prawne

Z życia Okręgu

Ogłoszenia

Dla zarządów ROD

O nas

 Jak dojechać?

Polski Związek Działkowców 

Okręgowy Zarząd Podlaski

 

ul. K. Ciołkowskiego 2/5

15 - 245 Białystok

wjazd od ul. Mickiewicza

Sekretariat

tel. 577 761 183 / 85 732 22 58

podlaski@pzd.pl

 

 

Ośrodek Finansowo Księgowy

tel. 694 757 251; 728 855 757

ofkpodlaski@gmail.com